O Travianu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sms z Travy

Goto down

sms z Travy Empty sms z Travy

Příspěvek  Chip77 03.12.08 17:58

Ahoj je ten odkaz na to ze ti budou chodit sms z deni na tvem uctu, pravda? Je na to spoleh, neni to tak ze ti to nejak poskodi ucet ? Neni to neopravnene (MH) ?? Je to zdarma ?? Mas s tim nejake zkusenosti. THX DIky za odpoved. A ke vsemu jsem ted ztratil link kde to mas.
btw: super web

Chip77
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

sms z Travy Empty TraviaNotify

Příspěvek  Admin 10.12.08 19:52

Ahoj, pokud myslíš TraviaNotify, tak to osobně vyzkoušené nemám. Takže nemohu poskytnout objektivní informaci.
Jinak povolené to není.
Admin
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 06. 07. 08

http://traviangame.webnode.cz

Návrat nahoru Goto down

sms z Travy Empty Re: sms z Travy

Příspěvek  Nephos 06.01.09 21:37

Program opravdu zasílá SMS o dění z programu, sám jsem ho používal (když jsem si ho napsal, žejo Very Happy), neobsahuje žádnej závadnej kód a do účtu nehrabe, pokud nemá nastaveno stavění budov atp. Jinak zasílání zpráv jede přes bránu takže kdyby náhodou SMS nepřicházely tak si zkontrolujte že funguje posílání přes tuhle bránu. Ještě k tý legálnosti - legální to není, je zakázáno používat veškeré podpůrné programy, přímo přistupující na server. Ale zatím jsem neměl žádný echo že by na to MH kápnul Smile.

Nephos
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

sms z Travy Empty sms

Příspěvek  tomik 05.02.09 11:09

Mě posílání sms nefunguje. Jde nějak ta brána změnit? Nebo nešlo by to udělat, aby to posílalo emaily?
Nebo nevíte o něčem, co posílá emaily při útoku na vás?

tomik
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

sms z Travy Empty sms

Příspěvek  Nephos 05.03.09 18:59

Mno SMS z TraviaNotify jsou poměrně nespolehlivý - závisí na SMS bráně poslatsms.hyperinzerce.cz , ale co se týče zasílání emailů tak můžu doporučit můj nejnovjěší projekt ultimateNotify, který je celý založen na pluginech a aktuálně je naportované TraviaNotify jako plugin a co se týče upozorňování, tak na stránkách je jak SMS plugin (který teda pracuje na stejném engine jako v TraviaNotify, takže spolehlivost bude stejná), nebo lze stáhnout Email plugin pro ultimateNotify a nechat si zasílat emaily s upozorněními. Smile

Nephos
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

sms z Travy Empty Re: sms z Travy

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru