O Travianu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Greasemonkey

Goto down

Greasemonkey Empty Greasemonkey

Příspěvek  banda 28.12.08 18:59

Zdravím návštěvníky,
Jsem asi tříletý hráč Traviana a chtěl jsem vyzkoušet Greasemonkey. podle návodu jsem jej stáhl a nainstaloval,
mám mozillu, nainstaloval jsem si Greasemonkey a na účtě mi po přihlášení běží. Mám problém v tom, že když na cokoliv kliknu, tak mě to ihned odhlásí. Na exploreru mi to běží normálně, ale tam zase neumím nastavit greasemonkey. Mozilla je nastavena jako výchozí prohlížeč. Jestli někdo víte, jak na to, tak se mi prosím ozvěte sem nebo na fóru travianu jsem boleslav nafurt.
Díky za pochopení
banda

banda
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Greasemonkey Empty Re: Greasemonkey

Příspěvek  Admin 30.12.08 13:56

Ahoj,
pokud myslíš tyto Greasemonkey (Beyond)
tak zkus po zalogování kliknout v levém sloupci dole na "zjistit novou verzi".

Jinak Greasemonkey jsou samozřejmě pouze pro Mozillu, pro Explorer je nepodporuje.
Admin
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 06. 07. 08

http://traviangame.webnode.cz

Návrat nahoru Goto down

Greasemonkey Empty update - greasmonkey

Příspěvek  Sh. 15.05.09 11:17

Ahojte,potrebujem surne pomoct Idea Vcera updatovali,ci vylepsili server na 3,5 , a tym padom mi prestalo fungovat Greasmonkey Sad Sad Sad strasne. nepoznate, prosim, nejaky link, kde si stiahnem nove greasmonkey, ktore mi bude fungovat aj na tento novy update??? som bez toho bezradna Sad

Sh.
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Greasemonkey Empty Nové

Příspěvek  Admin 25.06.09 18:53

Admin
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 06. 07. 08

http://traviangame.webnode.cz

Návrat nahoru Goto down

Greasemonkey Empty !CHEATY!

Příspěvek  PETERSON 29.04.10 23:58

Checete cheaty na travian? jestli ano pošlete sms ve tvaru: HAZEJ 3108 na číslo 9033399.
Cena sms je 3Kč včetně DPH.
Obratem ti dojde internetová stránka s heslem opíšeš internetovou stránku a zadáš tam to heslo co ti dojde (pozor heslo je jednorázové jde použít jen jednou-tudíš si ten program tma musíš hned stáhnout). Dostaneš se na stránku a stáhneš si program na cheaty na travian můžeš si zvíšit produkci rozmnožit vojsko suroviny skladiště a mnoho dalšího.
(osobně vyskoušeno)

PETERSON
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Greasemonkey Empty Re: Greasemonkey

Příspěvek  Johny 13.02.11 12:06

chtěl sem se zeptat: Mam Greasemonkey a script beyond a vše fungovalo skvěle až do chvíle než sem založil druhou vesnici, potom už 90% nefungovala. Zůstaly akorát ty rozšiřující ikony. Nevite někdo co stim???

Johny
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Greasemonkey Empty Re: Greasemonkey

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru